↑ Torna a L’escola

Equip docent

 

EQUIP DIRECTIU

DIRECTORA: Margarida Clofent i Rosique

CAP D’ESTUDIS: Meritxell Martín Vidal

SECRETÀRIA: Maria Asensio Fernández

 

ADMINISTRATIVA

Lourdes Reverter Fajardo

 

CLAUSTRE DE MESTRES 2017 – 2018  I PROFESSIONALS DIVERSOS

Mestres Tutors/es i coordinadors/es cicle

P3

A

Lídia Mor

B

Ana Valverde

C

 

P4

A

Meritxell Riera

B

Elena Nogueras

C

Bàrbara Aguiló

Coordinadora EI

P5

A

Nerea Jiménez

Eli Vázquez

B

Susi Josep

C

Patrícia Ortega

Laura Giménez

1r

A

Lluïsa Aymerich

B

Sandra Caparrós

C

 

2n

A

Carles Giménez

B

Annabet Antúnez

C

Teresa Sillué

Coordinadora CI

3r

A

Anna M. González

Coordinadora CM

B

Elisabet Tenas

Sandra Verdú

C

Meritxell Alonso

4t

A

Rosa Montserrat Roig

B

Ana Barceló

C

Biel Isern

A Naïma Busquets
Marta Monerris
B Esmeralda Pérez

Coordinadora CS

C Itziar Larrañaga

A

Caren Pou

B

Sergi Ten

C

Carme Badia

 

Mestres especialistes i reforç. Responsables Departaments

Reforç P3

Pilar Alarcón

Reforç P4 i anglès

Dàlia Balmes

Reforç P5 i anglès

Dàlia Balmes

Reforç Cicle Inicial

Judit Rigola

Aula d’acollida

Meritxell Martin

Educació especial i audició i llenguatge

Marta Ramon

Alba Tudela  /  Blanca Mac

Educació especial

Reme García

M. Àngels Anfruns

Música

Maria Asensio

Mar Fidalgo

Llengua anglesa

Mar Fidalgo (Coordinadora GEP

Trini Martín

Ingrid Marin

Educació física

Judit Rigola

Rafael Ferrer

Begoña Meroño

Religió catòlica

Anna Fuentes

Assessora EAP

Mireia Caralt

Assistent EAP

Elisabet Camacho

Fisio EAP

Júlia Aloy

Mestra del Creda

Elisabet Barnils

Mestra ONCE

Raquel

Departament d’EE

M. Àngels Anfruns

Departament de Llengües

Ingrid Marin

Departament de Música

Maria Asensio

Departament d’Audiovisuals

Mar Fidalgo

Departament d’Informàtica

Caren Pou

Departament de Naturals

Anna Fuentes

Departament d’Educació Física

Begoña Meroño

Coordinador TAC de l’escola

Caren Pou

Coordinadors TAC de cicle

Dàlia Balmes IN

Judit Rigoal CI

Rafa Ferrer CM

Begoña Meroño CS

Responsable de Riscos Laborals

Ingrid Martin
 TÈCNICA D’EDUCACIÓ INFANTIL  Elisabet Puigvert
CONSERGES  Olga Garnica i Jordi Jordan